Hizmetlerimiz

HizmetlerimizDB

WEB TASARIMI

Günümüzde web sitesi yapma araçları kullanarak kendi web sitenizi yapabilmeniz mümkünken biz bundan fazlasını yapar, kurumsal kimliğiniz, hedefleriniz  ve dijital stratejinize uygun olarak web sitenizi tasarlar ve hayata geçiririz. Dijital dönüşümün bu kadar hızla gerçekleştiği günümüzde, bir web sitesine sahip olmaktansa profesyonel ve pazarlama stratejilerinize uygun bir web sitesine sahip olmanızın öneminin farkındayız. Bu amaçtan yola çıkarak sizi amatörlükten çıkartarak pazarda rekabete hazır hale getiririz.

Firmanızın sektörel pazardaki liderliği ve daha çok müşteriye ulaşmanız için doğru strateji ve sadelik ile firmanıza birçok yeni iş bağlantısı sağlayabileceğini düşünerek tasarlarız.

Unutmamak gerekir ki web sitesi sizin dijital dünyadaki yüzünüzdür.

Pazarlamaya uygun yapılmış bir web sitesi ile dijital mecralardaki görünürlüğünüz artarken pazarlama ve reklam maliyetlerinizin de düşmesi kaçınılmazdır.

Web sitenizin dijital kanaldaki yüzünüz olduğunu unutmamanızı ve bu konuda bizim gibi profesyonellerle çalışmanızı tavsiye ederiz.

DİJİTAL MEDYA PLANLAMA

Teknolojinin tüm hayatımızda kapladığı yer düşünüldüğünde günümüzde Dijital Kanallardaki görünürlüğün önemi  oldukça öncelikli bir noktaya gelmiştir.

Dijital kanallardaki medya görünürlüğünüz için doğru stratejiler oluşturur, bu kanaldaki bütçenizi en iyi şekilde yöneterek dijital görünürlüğünüzü yükseltiriz.

Dijital medyadaki tüm aktiviteleri ölçerek raporlarız, yaptığımız çalışmaların hedefini ve KPI’larını belirler size ölçülebilir stratejiler sunarız.

Dijital medya planlamanın bütünleşik pazarlamanın bir parçası olduğunu düşünerek pazarlama planları ile entegre çalışır ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Günlük yaşamımızın bir parçası haline gelen sosyal medyanın özellikle bireysel ağırlıklı hedef kitlesi olan markalar için gücüne inanıyoruz.

Sosyal medya hesapları yönetiminin günaydın, iyi günler ve iyi hafta sonları demekten ibaret olmadığını biliyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden yapacağımız kampanyalar ve yarışmalarla sizi hedef kitlenize biraz daha yaklaştırıyoruz.

Takipçileriniz ve potansiyel takipçilerinizle aktif iletişim ve organik bağ kurmak için, hedefler belirleyip stratejiler geliştiriyoruz.

Aylık raporlamalar, ölçüm ve analizlerle  markanızı dijital dünyada takip ederek hızla gelişmesini sağlıyoruz.