Bir Gurugram erkeğinin mahrem yerleri bir soygun girişiminde kesilerek açıldı.

gulay

New member
Gurugram: Gurugram polisi, Pazar günü kimliği belirsiz dört şüphelinin Sektör 37’de bir soygunda 32 yaşındaki bir adamın cinsel organlarını kesmekle suçlandığını söyledi.

Bir Gurugram erkeğinin mahrem yerleri bir soygun girişiminde kesilerek açıldı.

Polis, bir otomobil şirketinde çalışan kurbanın Perşembe akşamı ofise giderken dört maskeli adam tarafından yakalandığını söyledi.

Polis, Pazar günü kurbanın erkek kardeşinden bir telefon aldıklarını ve olayı kendilerine haber verdiğini söyledi. Polis, maktulün ifadesini alarak soruşturma başlattı.

Polis, kurbanın Bihar’lı olduğunu ve 18 yıldır Sektör 36’daki Mohammadpur Jharsa köyünde yaşadığını söyledi.

Polis, Perşembe günü gece vardiyasında çalıştığını ve geç kaldığını söyledi. “Sector 36’da bir gaushala’nın (ahır) yakınındayken, dört maskeli adam yolumu kapattı ve benden nakit ve değerli eşyalar vermemi istedi. neredeyse hiç sahip olmadım ₹Benden 40 ve onu almaya çalıştılar. Direndiğimde zanlılardan biri bana saldırmaya başladı ve bıçakla cinsel organımı kesmeye başladı” dedi.

“Şüpheliler beni yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Kardeşimi aradım ve beni hastaneye götürdü. Hâlâ travmatayım, kimseyle düşmanlığım yok ve burada, Gurugram’da son 18 yılda hiç kavga etmedim” dedi.

Polis, Hindistan Ceza Kanunu’nun (IPC) 379B (Öldürmeye, Yaralamaya veya Bağlamaya Hazırlandıktan Sonra Adam Kaçırma), 326 (Tehlikeli Silahlar veya Araçlarla Gönüllü Ciddi Yaralama) ve 34 (Ortak Niyet) Bölümleri kapsamında bir dava kaydettiklerini söyledi. Pazar günü Sektör 37 karakolunda.

Polis Komiser Yardımcısı (Suç) Varun Dahiya, polisin şüphelileri tespit etmek için bölgedeki CCTV görüntülerini taradığını söyledi. Zanlıların tutuklanmasıyla birlikte daha net bilgi sahibi olacağız” dedi.

ACP Dahiya, zanlıların bir an önce yakalanmasını sağlamak için ekipler oluşturduklarını söyledi.

Polis, kurbanın özel bir hastanede iyileştiğini ve durumunun stabil olduğunu da sözlerine ekledi.

• YAZAR HAKKINDA

Leena Dhankhar, Hindustan Times için beş yıl çalıştı. Suç, trafik ve tüketim vergisi konularını ele aldı. Artık sivil kaygılar ve bölge sakinlerinden gelen şikayetler hakkında rapor veriyor. …ayrıntılı olarak görün