Gurugram adam kadını öldürür, cesedi parçalara ayırır; tutuklanmış

gulay

New member
PTI | | kaydeden Lingamgunta Nirmitha Rao

Polis Perşembe günü yaptığı açıklamada, karısını parçalara ayırmakla suçlanan 34 yaşındaki bir adamın burada Manesar’dan tutuklandığını söyledi.

Polis şu anda sanık Jitender’ı sorguluyor. (Temsili resim)

21 Nisan’da, polisin başka bir yerde öldürüldüğünden şüphelenilen Manesar’daki bir köyde yarı yanmış bir kadının gövdesi bulundu. Kadının kafası yoktu ve elleri kesilmişti.

Gurugram Polis Komiseri Kala Ramachandran, sanık Jitender’ın sorgulandığını ve daha fazla detayın Cuma günü açıklanacağını söyledi.

Üst düzey bir polis yetkilisine göre Jitender, Gandhi Nagar’da ikamet ediyor ve Manesar bölgesinde kiralık yaşıyordu.

Kadının cesedi, Kukdola köyü sakini Umed Singh tarafından kiralanan bir çiftlikte inşa edilen iki odadan birinde bulundu.

Polise göre Umed Singh, Pachgaon Chowk’tan Kazan köyüne giden bir yolda 8 dönümlük arazi kiralamıştı.

“Komşum beni aradı ve çiftliğimdeki odalardan birinden duman çıktığını söyledi. Çiftliğe gittiğimde odada yarı yanmış bir gövde buldum ve polise haber verdim” dedi.

Polis yaptığı incelemede cesedin 30 yaşındaki bir kadına ait olduğu sonucuna vardı.

Pazar günü kadının hem kopmuş ellerini hem de kafasını Çarşamba akşamı Kherki Daula bölgesinde buldular.

Umed Singh’in şikayetinin ardından, IPC’nin 302 (Cinayet) ve 201 (Kanıtın Gizlenmesi) Bölümleri kapsamında Manesar Karakolunda bir FIR kaydı yapıldı.

Bir polis kaynağı, zanlının karısını öldürdüğünü itiraf ettiğini söyledi.