Gurugram'da aşırı hız yapan Honda Amaze'nin çarptığı SUV elektrik direğine çarptı

gulay

New member
Tuhaf bir olayda, Mahindra Thar SUV'u Pazartesi günü Gurugram'da bir elektrik direğine tırmandı ve hızla giden bir arabanın araca çarpması sonucu orada sıkıştı. Olayın Haberları ve fotoğrafları sosyal medyada yayıldı ve Thar SUV'un elektrik direği üzerinde durduğu görüldü.

Gurugram'da Thar SUV'a aşırı hız yapan bir araba çarptı ve elektrik direğine çarptı

Videoda ayrıca arabanın etrafını saran ve olayın fotoğraflarını çeken birkaç kişiyi de görebilirsiniz.

Olayın, saat 16.00 sıralarında, hız yapan Honda Amaze'nin SUV'a arkadan çarpması sonucu meydana geldiği bildirildi. Daha sonra Aanchal Gupta olduğu belirlenen SUV sürücüsü, otomobilin kontrolünü kaybederek elektrik direğine çarptı.

Aanchal Gupta yara almadan kurtulurken, limuzinin sürücüsü kaza yerinden hemen kaçtı.

Gurugram polisi olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bu arada Aanchal Gupta, çarpışmanın yakındaki bir benzin istasyonundan çıktıktan sonra meydana geldiğini söyledi. Hindistan bugün.

“Benzin istasyonundan çıkıyordum ve döndüğümde beyaz bir Honda Amaze arabama arkadan çarptı. Sola döndüm çünkü aksi takdirde daha fazla hasar olacaktı. Ancak aracım elektrik direğine çarptı. Daha sonra yerel halk aşağı inmeme yardım etti ve ben de tepeden atladım,” dedi India Today.

Pazartesi günü yaşanan başka bir olayda ise 17 yaşındaki bir çocuk, arabasının kontrolünü kaybedip Gurugram'daki Atul Kataria Chowk'ta üst geçit bariyerine çarparak hayatını kaybetti. Polise göre, Sektör 14'te yaşayan çocuk, olay meydana geldiğinde saat 11 civarında hız yapıyordu ve Udyog Vihar'da ders vermeye gidiyordu.

“İlk bakışta kazaya başka bir aracın karışmadığı ve çocuğun kendi başına aracın kontrolünü kaybettiği anlaşılıyor. Bir yetkili, kaza nedeniyle araç çekilene kadar üst geçitteki trafiği yaklaşık yarım saat süreyle engelledi” dedi.