Kötüler, Bölüm 67’de park etmiş en az 25 arabanın ön camlarını kırar.

gulay

New member
Gurugram: Gurugram polisi, Sektör 67’deki bir kat mülkiyeti sakinlerine ait ve tesis dışında park edilmiş en az 25 arabanın Pazar gününün erken saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edildiğini söyledi.

Kötüler, Bölüm 67’de park etmiş en az 25 arabanın ön camlarını kırar.

Polise göre olay 01:30 ile 02:00 saatleri arasında meydana geldi. Olay yerine gelen iki silahlı zanlı, direk, bira şişeleri ve taşlarla arabaların ön camlarını kırarak arabalara zarar verdi.

Müfettişler, yerinde park yeri olmadığını, bu nedenle sakinlerin arabalarını doğrudan konut derneğinin karşısındaki ticari bir kompleksin yakınında özel yükleniciler tarafından yönetilen ücretli alanlara park ettiklerini söylediler.

Müfettişler, yerel halkın şüphelilerin etiket taktığını ve yalnızca ticari kompleksin otoparkına park etmiş arabaları hedef aldığını iddia ettiğini söyledi.

Polise göre, yerel halk ücretli otopark işleten özel yüklenicinin olaya karışmış olabileceğinden şüpheleniyor. Polis ayrıca, sakinlerden arabalarını ticari kompleksin yakınına park etmemelerini istedikleri için, kat mülkiyetlerini koruyan özel kuruma şüphelerini dile getirdiklerini de sözlerine ekledi.

Kat mülkiyeti sakini Kanwal, “Güvenlik teşkilatı bize herhangi bir yardım sağlamıyor. Olayın sorumluluğunu almayı reddediyorlar. Gardiyanlar, zanlıları görmediklerini ve herhangi bir ses duymadıklarını söylediler.”

Başka bir sakin olan Kshitiz, iki şüphelinin ön camları kırdığını görünce köpekleriyle arabasından bazı şeyler almaya çıktığını iddia etti.

“Onlara yaklaşmaya çalıştığımda yüzlerini kapattılar ve bana taş attılar. Kshitiz, olay apartmanın dışında meydana geldiği için korumalarımız bana yardım etmeyi reddetti” dedi.

Gurugram Polis Halkla İlişkiler Sorumlusu Subhash Boken, yerel halktan bazı şikayetler aldıklarını söyledi. “Bir FIR kaydetme sürecindeyiz. Şüpheliler hakkında gerekli tedbirler alınacak ve en kısa sürede yakalanacaktır” dedi.