Şüpheliler ateş açtı ve mühendis Sohna’daki otoparkın üzerine fırtına estirdi

gulay

New member
Gurugram: Polis, kimliği belirsiz bir grup zanlının Cuma gecesi Sohna’daki bir otoparkta bir inşaat mühendisine saldırdığı ve ayrıca Honda City arabasına zarar verdiği bildirildi. Polis ayrıca ateş açtıklarını da sözlerine ekledi.

Şüpheliler ateş açtı ve mühendis Sohna’daki otoparkın üzerine fırtına estirdi

Müfettişlere göre, zanlılar sarhoş durumdaydı.

Kurbanın, Sohna’daki bir inşaat şirketinde çalışan Berka köyü sakini Gautam Khatana olduğu belirlendi. Polis, olayın, mağdurun akşam yemeğine çıktığı sırada bir restoranın önünde meydana geldiğini söyledi.

Khatana, arabasını kaldırıma park ettiğini ve restorana yürüdüğünü söyledi. “Birkaç dakika içinde 10’dan fazla erkek beni taciz etmeye ve arabamı neden oraya park ettiğimi sormaya başladı. Bana saldırmaya ve arabama zarar vermeye başladılar. Karşılık verdiğimde ateş açtılar. Şans eseri kurtulabildim” dedi.

Kurban, şüphelilerin bir Mahindra Thar cipin içinde olduğunu ve polise plaka numarasını verdiğini söyledi.

Polis Komiser Yardımcısı (Suç) Preet Pal Sangwan, Sohna Şehri Polis Karakolundan bir ekibin olay yerine ulaştığını ve iki boş kovan bulduğunu söyledi. Zanlıların kimlikleri henüz tespit edilemedi” dedi.

Hindistan Ceza Kanunu’nun (IPC) ve Ateşli Silahlar Yasası’nın 148 (Fitne), 149 (Kanunsuz Montaj), 323 (Yaralamaya Neden Olma), 307 (Cinayete Teşebbüs), 427 (Zarar Verme) Maddeleri kapsamında kimliği belirlenemeyen zanlılar hakkında işlem yapıldı. Polis, Sohna Şehri Polis Karakolundan geldiğini ekledi.

• YAZAR HAKKINDA

Leena Dhankhar, Hindustan Times ile beş yıldır işbirliği yapıyor. Suç, nakliye ve özel tüketim vergisi kapsamındadır. Artık sivil meseleler ve yerel sakinlerin şikayetleri hakkında rapor veriyor.
    …ayrıntılı olarak görün

En iyi haber bültenlerimize abone olun